Tehnilised Aerosoolid

Sorteeri:
Kuva: Nimekiri Tabel
Hinnavahemik
 • shoe-lace black round 9599/9 90 cm 25039
  ..
  0.35€
 • Niisked puhastuslapid Scrubs (1 tk pakis) 6219
  ..
  0.95€
 • Lukusulataja DE ICER 75ml aerosool, MOTIP, BL, Motip 8126
  Sulatab kiiresti lahti jäätunud lukud, määrib lukku ja kaitseb külmumise eest. Pudelil on kõrsotsikuga pihusti. ...
  3.40€
 • Piduripuhasti/puhastusaine POWER BRAKE CLEANER 500ml, MoTip 4928
  BRAKE CLEANER on lahustil baseeruv tugevatoimeline puhastusvahend erinevate mustuste eemaldamiseks. Tänu tootes sisalduvale tugevale lahustile ja aerosooli survele on võimalik lihtsalt survepesuga puhastada erinevaid pindasid. Kuna aine kuivab ja aurustub kiirelt, siis on võimalik peaaegu koheselt..
  3.50€
 • Klaasipuhastusvaht R530 11258
  Eemaldab kiiresti putukate,nikotiini, rasva,silikooni jm jäljed klaasilt, lakitud ja kroomitud pindadelt. Ideaalne vahend autotulede orgaanilisest klaadistja plastist osade puhastamiseks. Vaht ei voola isegi mööda vertikaalseid pindasid. Ei kahjusta lakki, plastmassi ega kummi.  ..
  3.84€
 • Piduripuhasti/puhastusaine SUPER POWER BRAKE CLEANER 500 ml, MoTip 4927
  POWER BRAKE CLEANER on lahustil baseeruv eriti tugevatoimeline puhastusvahend erinevate mustuste eemaldamiseks. Uus piduripuhastusaine on parendatud koostisega. Tänu uut tüüpi survegaasile ja peenema kõrrega pihustusotsikule on tekitatud suurem pihustusvõimsus. Tänu tootes sisalduvale tugevale lahu..
  3.90€
 • Piduripuhasti BRAKE CLEANER 500ml, Valvoline 26792
  Eemaldab piduriklotside tolmu, õli, mustuse ja rasvained piduritorudelt, -ketastelt, -silindritelt, -klotsidelt ja -supportitelt. Ei kahjusta kummidetaile ja –tihendeid. Sobib kasutamiseks ka universaalse tehnilise puhastusvahendina, kõikide mehhaaniliste detailide õlist ja muust mustusest puhastam..
  4.00€
 • Piduripuhasti BRAKE CLEANER 500ml, Valvoline 4932
  Eemaldab piduriklotside tolmu, õli, mustuse ja rasvained piduritorudelt, -ketastelt, -silindritelt, -klotsidelt ja -supportitelt. Ei kahjusta kummidetaile ja –tihendeid. Sobib kasutamiseks ka universaalse tehnilise puhastusvahendina, kõikide mehhaaniliste detailide õlist ja muust mustusest puhastam..
  4.00€
 • Autopesuhari Promotional 16424
  ..
  4.50€
 • Silikoonõli SILIKON SPRAY 500ml aerosool, MoTip 17082
  Silikoonaerosool tihendite, plast- või kummidetailide määrimiseks ja kaitsmiseks. KASUTUSVALDKOND: Silikoonõli muudab uksetihendid ja muud kummidetailid pehmeks ja elastseks, kaitseb neid kuivamise ja pragunemise eest. Väldib kriuksumist. Ilmastikukindel. Takistab jäätumist ja kuivamist. Vett hülg..
  4.50€
 • Universaalne puhastusvaht MULTIFOAM 500ml aerosool, MoTip 2982
  Universaalne tõhus puhastusvaht, mis eemaldab lihtsalt mustuse, rasva ja muud plekid enamikelt pindadelt nii kodus kui autos. Veebaasiline, kuivab kiirelt, jätab meeldiva lõhna. KASUTUSVALDKOND: Lisaks kangas- ja nahkpindadele, sobib väga erinevate materjalide puhastamiseks nagu plastik-, metall, k..
  4.50€
 • Silikooni eemaldi ColorMatic Silicone Remover 400ml aerosool, MoTip 16638
  Hästi toimiv puhastusaine, jätab pinnad täiesti puhtaks autovärvi kahjustamata. Eemaldab erinevatelt pindadelt kõik silikooni, õli- ja rasvajäägid, vanad vahad, pigiplekid, erinevad liimijäägid jne. Kasutatakse värvimistöödel või kleebiste paigaldamisel puhta aluspinna saamiseks, aga ka pigiplekkide..
  4.70€
 • Universaalne tööstuspuhasti UNIVERSAL CLEANER 500ml aerosool, MoTip 2966
  UNIVERSAL CLEANER on hea lahustamisvõimega, atsetooni sisaldav, kiiresti aurustuv universaalne tehniline puhastusvahend kõikide metallist detailide õlist, rasvast ja muust mustusest puhastamiseks. KASUTUSVALDKOND: Sobib kõikide mehhaaniliste detailide puhastamiseks kuivanud ja värskest õlist, ra..
  4.90€
 • Universaalõli MULTISPRAY 500ml aerosool, MoTip 15488
  Universaalõli metall, plast ja kummiosade määrimiseks ja kaitseks nii kodus kui töökojas. KASUTUSVALDKOND: Määrib tööriistad, hinged, lukud, ketid, niidukid, jooksutrenazoorid jne. Suurepärane vahend trosside puhastamiseks ja määrimiseks. Hea läbitungimisvõimega. Tungib kiirelt sügavale keermetesse..
  4.90€
 • Immutusõli külmaga SHOCK OIL 500ml aerosool, MoTip 12989
  Heade määrimisomadustega kiirel külmutusefektil põhinev abivahend kinniroostetanud poltide, mutrite ja muude detailide vabastamiseks. Tänu heale imendumisvõimele tungib tootes sisalduv õli keerme vahele ja roostes olevatesse mikropragudesse. Samal ajal muutub detail külmemaks, kuni 30`C-ni. Järsust..
  5.10€
 • Immutusõli PENETRATING OIL 500ml aerosool, MoTip 12986
  Grafiiti ja molübdeensulfiidi (MoS2) sisaldav väga hea imendumisvõimega tõhus abivahend kinniroostetanud poltide - mutrite ja muude detailide vabastamiseks. KASUTUSVALDKOND: Imbub kõikide liideste vahele, lahustab roostet ja määrib pinnad libedaks. Sobib roostes/kinnikiilunud kruvide, poltide, tikk..
  5.10€
 • Kaitseaine ELECTRO PROTECT 500ml aerosool, MoTip 12389
  Elektrisüsteemide kaitsevahend niiskusest tekkivate probleemide ennetamiseks. KASUTUSVALDKOND: Mõeldud auto, paadi, mootorratta elektrisüsteemi, süüteküünalde, lülitite, kaitsete, juhtmete kaitseks. Tõrjub vett ja niiskust. Head imendumisomadused, kaitseb ka rooste ja korrosiooni eest. Vastupidav ..
  5.10€
 • Ketimääre WHITE SYNTH CHAINLUBE 100ml, Valvoline 11690
  Kõikidele mootorratastele nii maante kui maastikusõiduks Käepärane 100 ml matkapakend O-ring ja X-ring kettidele ohutu kasutada Kindlustab maksimaalse keti ja hammasrataste eluea Lihtne kasutada, visuaalne valge määrdekiht Kiirelt kasutusvalmis (10-15 minutit peale määrimist) Suurepärane nakk..
  5.10€
 • Külmutusaine FREEZER 500ml aerosool, MoTip 10203
  Järsul külmutusefektil põhinev abivahend nii keermestatud- kui pressitud ühenduskohtade montaaziks ja demontaaziks KASUTUSVALDKOND: Sobib kinnikiilunud mutrite, poltide, laagrite, silindrite, võllide, pukside eelsüüteküünalde jm detailide lahti ehmatamiseks. Ideaalne katsetada erinevaid termoandure..
  5.10€
 • Lekete avastaja LEAK DETECTOR 500ml aerosool, MoTip 9085
  Leak Finder Spray on mõeldud lekete avstamiseks survestatud süsteemides. KASUTUSVALDKOND: Lekete avastamises kõikides survestatud gaasisüsteemides nagu suruõhk, heelium, lämmastik jne samuti muudes raua, vase ning plastik torustikes. Ei ole toksiline ega tuleohtlik. Ei jäta plekke ega määri TEHNIL..
  5.10€
 • Universaalne puhastusvahend sprei S400 2985
  Universaalne puhastusvahend. Sobib kasutamiseks nii tööstuses kui ka kodus. Puhastab, kaitseb ja säilitab. Tungib läbi mustuse ja päästab selle lahti. Tõrjub niiskuse eemale. Silikonivaba...
  5.12€

Kaubamärgid