Montaažimäärded

Sorteeri:
Kuva: Nimekiri Tabel
Hinnavahemik
 • Immutusõli külmaga SHOCK OIL 500ml aerosool, MoTip 12989
  Heade määrimisomadustega kiirel külmutusefektil põhinev abivahend kinniroostetanud poltide, mutrite ja muude detailide vabastamiseks. Tänu heale imendumisvõimele tungib tootes sisalduv õli keerme vahele ja roostes olevatesse mikropragudesse. Samal ajal muutub detail külmemaks, kuni 30`C-ni. Järsust..
  5.10€
 • Immutusõli PENETRATING OIL 500ml aerosool, MoTip 12986
  Grafiiti ja molübdeensulfiidi (MoS2) sisaldav väga hea imendumisvõimega tõhus abivahend kinniroostetanud poltide - mutrite ja muude detailide vabastamiseks. KASUTUSVALDKOND: Imbub kõikide liideste vahele, lahustab roostet ja määrib pinnad libedaks. Sobib roostes/kinnikiilunud kruvide, poltide, tikk..
  5.10€
 • Külmutusaine FREEZER 500ml aerosool, MoTip 10203
  Järsul külmutusefektil põhinev abivahend nii keermestatud- kui pressitud ühenduskohtade montaaziks ja demontaaziks KASUTUSVALDKOND: Sobib kinnikiilunud mutrite, poltide, laagrite, silindrite, võllide, pukside eelsüüteküünalde jm detailide lahti ehmatamiseks. Ideaalne katsetada erinevaid termoandure..
  5.10€
 • Piduripaigaldusmääre BRAKE ASSEMBLY GREASE 500ml, MoTip 4935
  Kõrge temperatuuritaluvusega metallivaba määre pidurisüsteemide kaitseks. Piduripaigaldusmääre on ilmastikukindel, kaitseb korrosiooni eest, on vastupidav veele, hapetele ja sooladele. KASUTUSVALDKOND: Piduripaigaldusmääre on eriti sobilik pidurisüsteemide paigaldamiseks tänu spetsiaalsele paigaldu..
  5.70€
 • Vaseliinmääre VASELINE 500ml aerosool, MoTip 2835
  Tehniline vaseliin on paks ja püsiv universaalne libestamis ja kaitsemääre. Vee ja ilmastikukindel, happevaba, ei juhi elektrit, ei ole mürgine kokkupuutel toiduga, annab väga hea kaitse korrosiooni vastu alumiinium, vask, pronks, teras ja kroompindadele. KASUTUSVALDKOND: Kruvid, poldid, mutrid - n..
  5.70€
 • Immutusõli PENETRATING OIL 400ml, Valvoline 12988
  Kui Te vajate kiiret kuid pikaks ajaks mõjuvat vahendit mingi roostetanud detaili eemaldamiseks või tüütava krigina vaigistamiseks kasutage Valvoline Penetrating Oil'i. Sellepärast, et see tungib kiiresti ja efektiivselt pinna igasse sopikesse ja prakku ning sisaldab ka spetsiaalset tahket määrdeain..
  5.90€
 • Montaazimääre BLACK OIL 500ml, MOTIP, MoTip 6985
  Kõrgekvaliteetne montaazimääre poltühenduste kulumise ja kinniroostetamise kaitseks eriti rasketes tingimustes. KASUTUSVALDKOND: Mõeldud eelkõige kasutamiseks põllumajandus-, rasketehnika-, off-road-, tööstusmasinate rattapoltidel ja mutritel, aga ka krossimootorrataste, järelhaagiste ja veoautoraa..
  5.90€
 • Immutusõli PENETRATING OIL 500ml, Valvoline 27532
  Kui Te vajate kiiret kuid pikaks ajaks mõjuvat vahendit mingi roostetanud detaili eemaldamiseks või tüütava krigina vaigistamiseks kasutage Valvoline Penetrating Oil'i. Sellepärast, et see tungib kiiresti ja efektiivselt pinna igasse sopikesse ja prakku ning sisaldab ka spetsiaalset tahket määrdeain..
  5.90€
 • Akuklemmi kaitseaine BATTERIE POL-SCHUTZ 400ml PRESTO, MoTip 14087
  Akuklemmi kaitsevaha on mõeldud elektri- ja akukontaktide kaitsmiseks oksüdeerumise ja korrosiooni eest. Hoiab ära lekked ja happekahjustused ning tagab kindlad vooluühendused, tänu millele pikeneb aku eluiga. Ei kahjusta plastikut. KASUTUSVALDKOND: Auto, paadi, mootorratta, traktori akuklemmid, ak..
  6.30€
 • Vasemääre COPPER SPRAY 500ml aerosool, MoTip 2831
  Suure vasesisaldusega, kuumakindel, hästi voolu juhtiv monteerimisaerosool. Pärast orgaaniliste vedeldajate aurustumist (mõne minuti jooksul peale pihustamist) jätab pinnale tiheda kihi, mis kaitseb korrosiooni eest ja on vastupidav veele, hapetele ja sooladele ning talub temperatuurikõikumisi -40`..
  6.90€
 • Tõrvaõli TAR SPRAY 500ml, MoTip 15859
  Kvaliteetsel Stockholmi männitõrval põhinev kaitsemääre suurtele poltidele, mutritele ja muudele metallosadele, et vältida nende kinniroostetamist. Suurepärased korrosioonitõrjeomadused. Tõrvaspay annab kauakestva vetthülgava kaitse ilmastikuolude vastu. KASUTUSVALDKOND: Mõeldud eelkõige kasutamise..
  7.90€
 • Vasemääre COPPER SPRAY 400ml, Valvoline 2834
  Kaitseb liitmikke ja keermeühendusi kuumuse, korrosiooni ja niiskuse eest. Aitab ühendusi kinni ja lahti monteerida Temperatuuritaluvus (-30°C kuni +1200°C) Sobib ka tihenditele (takistab kinnipõlemist) Elektriosade liidetele vastupidav kaitse hapestumise ja kontaktihäirete vastu (akuklemmid)..
  13.10€

Kaubamärgid