Pinnatöötlusained

Sorteeri:
Kuva: Nimekiri Tabel
Hinnavahemik
 • Silikoonõli SILIKON SPRAY 500ml aerosool, MoTip 17082
  Silikoonaerosool tihendite, plast- või kummidetailide määrimiseks ja kaitsmiseks. KASUTUSVALDKOND: Silikoonõli muudab uksetihendid ja muud kummidetailid pehmeks ja elastseks, kaitseb neid kuivamise ja pragunemise eest. Väldib kriuksumist. Ilmastikukindel. Takistab jäätumist ja kuivamist. Vett hülg..
  4.50€
 • Kaitseaine ELECTRO PROTECT 500ml aerosool, MoTip 12389
  Elektrisüsteemide kaitsevahend niiskusest tekkivate probleemide ennetamiseks. KASUTUSVALDKOND: Mõeldud auto, paadi, mootorratta elektrisüsteemi, süüteküünalde, lülitite, kaitsete, juhtmete kaitseks. Tõrjub vett ja niiskust. Head imendumisomadused, kaitseb ka rooste ja korrosiooni eest. Vastupidav ..
  5.10€
 • Kiilrihma hõõrde parendaja V-BELT SPRAY 500ml aerosool, Motip 11659
  Hoiab ära kõikide jõuülekannete kiilrihmade libisemise, kriuksumise ja vilistamise. Kõrge hõõrdetegur muudab rihma elastsemaks ja paremini nakkuvaks, suurendab selle veojõudu, kaitseb pragunemise eest, vähendab rihma ja ketaste kulumist ja pikendab nende tööiga. KASUTUSVALDKOND: Mõeldud kasutamisek..
  5.70€
 • loomapeletaja Cable Protect 500ml aerosool, Motip 8227
  Hoiab eemal närilised juhtmetest. Katab juhtmed kleepuva kihiga, mis ei meeldi närilistele. KASUTUSKOHT: Kaablid, juhtmed, rõngastihendid. OMADUSED: Kasutajasõbralik Suurepärane nakkuvus Lõhnatu Läbipaistev Kauakestev kaitse Vastupidav ilmastikumõjutustele ja nõrgatele happetele ja alustele. Võib ..
  6.10€
 • Silikoonõli SILICONE SPRAY 500ml aerosool, Valvoline 27870
  Kerge määre mis ei jäta kleepuvaid jääke. Soovituslik ukse- ja sahtli hingedele ja tihenditele Plastik jm lükandustele Kõikide kummidetailidele pehmendamiseks ja veekindlaks muutmiseks Mitte kleepuv Lõptab naginad ja kriginad Määrib, kaisteb vee ja mustuse eest ..
  6.90€
 • Tsink hele ZINC REPAIR 500ml aerosool, Motip 3168
  Sobib keevitamise, puurimise või vale kasutamisega kahjustatud alumiinium- ja galvaniseeritud pindade parandamiseks. Pind peab olema puhas, kuiv ja rasvavaba. Katke hoolikalt mittevärvitavad pinnad! Loksutage purki 2 minutit. Testige pihustumist. Pihusta mõned õhukesed kihid 25 cm kauguselt. Parim t..
  7.10€
 • Silikoonõli SILICONE SPRAY 400ml aerosool, Valvoline 17058
  Kerge määre mis ei jäta kleepuvaid jääke. Soovituslik ukse- ja sahtli hingedele ja tihenditele Plastik jm lükandustele Kõikide kummidetailidele pehmendamiseks ja veekindlaks muutmiseks Mitte kleepuv Lõptab naginad ja kriginad Määrib, kaisteb vee ja mustuse eest..
  7.30€
 • Tsink ZINC-SPRAY 500ml aerosool, Motip 3169
  Epoksü-estripõhine tsinkaerosool tsingitud ja töötlemata terase värvimiseks. KASUTUSVALDKOND: Sobib punktkeevituse katmiseks. Suurepärane katoodkaitse korrosiooni vastu. Kuumuskindel kuni temperatuurini 350C Kiiresti kuivav. Läbi keevitatav. Vastupidav kütusele, kemikaaldiele ja ilmastikutingimust..
  10.10€
 • Külmtsink ZINC SPRAY 400ml, Valvoline 10205
  Annab suurepärase kaitse keevisõmblusele. Moodustab kiirelt kuivava, ise tihendava kattekihi Sobiv aluskrundina enamikele värvidele Aeglustab raua ja terase korrosiooni Ideaalne vahend keretööde juures..
  12.40€

Kaubamärgid