Puhastusvahendid

Sorteeri:
Kuva: Nimekiri Tabel
Hinnavahemik
 • shoe-lace black round 9599/9 90 cm 25039
  ..
  0.35€
 • Niisked puhastuslapid Scrubs (1 tk pakis) 6219
  ..
  0.95€
 • Piduripuhasti/puhastusaine POWER BRAKE CLEANER 500ml, MoTip 4928
  BRAKE CLEANER on lahustil baseeruv tugevatoimeline puhastusvahend erinevate mustuste eemaldamiseks. Tänu tootes sisalduvale tugevale lahustile ja aerosooli survele on võimalik lihtsalt survepesuga puhastada erinevaid pindasid. Kuna aine kuivab ja aurustub kiirelt, siis on võimalik peaaegu koheselt..
  3.50€
 • Klaasipuhastusvaht R530 11258
  Eemaldab kiiresti putukate,nikotiini, rasva,silikooni jm jäljed klaasilt, lakitud ja kroomitud pindadelt. Ideaalne vahend autotulede orgaanilisest klaadistja plastist osade puhastamiseks. Vaht ei voola isegi mööda vertikaalseid pindasid. Ei kahjusta lakki, plastmassi ega kummi.  ..
  3.84€
 • Piduripuhasti/puhastusaine SUPER POWER BRAKE CLEANER 500 ml, MoTip 4927
  POWER BRAKE CLEANER on lahustil baseeruv eriti tugevatoimeline puhastusvahend erinevate mustuste eemaldamiseks. Uus piduripuhastusaine on parendatud koostisega. Tänu uut tüüpi survegaasile ja peenema kõrrega pihustusotsikule on tekitatud suurem pihustusvõimsus. Tänu tootes sisalduvale tugevale lahu..
  3.90€
 • Piduripuhasti BRAKE CLEANER 500ml, Valvoline 26792
  Eemaldab piduriklotside tolmu, õli, mustuse ja rasvained piduritorudelt, -ketastelt, -silindritelt, -klotsidelt ja -supportitelt. Ei kahjusta kummidetaile ja –tihendeid. Sobib kasutamiseks ka universaalse tehnilise puhastusvahendina, kõikide mehhaaniliste detailide õlist ja muust mustusest puhastam..
  4.00€
 • Piduripuhasti BRAKE CLEANER 500ml, Valvoline 4932
  Eemaldab piduriklotside tolmu, õli, mustuse ja rasvained piduritorudelt, -ketastelt, -silindritelt, -klotsidelt ja -supportitelt. Ei kahjusta kummidetaile ja –tihendeid. Sobib kasutamiseks ka universaalse tehnilise puhastusvahendina, kõikide mehhaaniliste detailide õlist ja muust mustusest puhastam..
  4.00€
 • Autopesuhari Promotional 16424
  ..
  4.50€
 • Universaalne puhastusvaht MULTIFOAM 500ml aerosool, MoTip 2982
  Universaalne tõhus puhastusvaht, mis eemaldab lihtsalt mustuse, rasva ja muud plekid enamikelt pindadelt nii kodus kui autos. Veebaasiline, kuivab kiirelt, jätab meeldiva lõhna. KASUTUSVALDKOND: Lisaks kangas- ja nahkpindadele, sobib väga erinevate materjalide puhastamiseks nagu plastik-, metall, k..
  4.50€
 • Truckstar Active puhastusvahend R 585 18382
  Truckstar Active puhastus vaht eri interjööridele. Puhastab kõik klaas, kroom ja plastosad. Sobib ideaalselt kogu kabiini ala nt Istmekatetted, kangad, salongi paneelid  jne. Põhjalikult kõrvaldab plekkide, mustuse, rasva ja õli plekke. Samuti kasutatakse mootori ja detailide puhastamiseks. Bioloogi..
  4.64€
 • Silikooni eemaldi ColorMatic Silicone Remover 400ml aerosool, MoTip 16638
  Hästi toimiv puhastusaine, jätab pinnad täiesti puhtaks autovärvi kahjustamata. Eemaldab erinevatelt pindadelt kõik silikooni, õli- ja rasvajäägid, vanad vahad, pigiplekid, erinevad liimijäägid jne. Kasutatakse värvimistöödel või kleebiste paigaldamisel puhta aluspinna saamiseks, aga ka pigiplekkide..
  4.70€
 • Universaalne tööstuspuhasti UNIVERSAL CLEANER 500ml aerosool, MoTip 2966
  UNIVERSAL CLEANER on hea lahustamisvõimega, atsetooni sisaldav, kiiresti aurustuv universaalne tehniline puhastusvahend kõikide metallist detailide õlist, rasvast ja muust mustusest puhastamiseks. KASUTUSVALDKOND: Sobib kõikide mehhaaniliste detailide puhastamiseks kuivanud ja värskest õlist, ra..
  4.90€
 • Universaalne puhastusvahend sprei S400 2985
  Universaalne puhastusvahend. Sobib kasutamiseks nii tööstuses kui ka kodus. Puhastab, kaitseb ja säilitab. Tungib läbi mustuse ja päästab selle lahti. Tõrjub niiskuse eemale. Silikonivaba...
  5.12€
 • Konditsioneeri puhasti AIRCO CLEANER 500ml aerosool, MoTip 10969
  Konditsioneeri puhasti on tõhus vaht mootorsõidukite konditsioneerisüsteemide puhastamiseks ja värskendamiseks. KASUTUSVALDKOND: Vaht puhastab aurusti ja küttekanalid ja tagab meeldiva aroomi. TEHNILINE INFO: Baasained: tensiid Värvus: valge Lõhn: apelsin Välimus: valge vaht Tihedus 20°C juures: ..
  5.70€
 • putukajääkide puhastusvedelik R565 16232
  Eemaldab kiiresti ja põhjalikult putukajäägid ja lindude väljaheited klaasilt ja värvitud pindadelt. Esiklaasi, mootorkatte, radiaatori iluvõre, esilaternate, põrkeraua, numbrimärgi jne. puhastamiseks...
  5.76€
 • Roostevaba terase puhasti STAINLESS STEEL CLEANER 500ml, MoTip 4417
  Kvaliteetne puhastus ja kaitsevahend roostevabale materjalile. Puhastamise käigus tekib pinnale õhuke kaitsekiht, mis hoiab ära mustuse tekke. KASUTUSVALDKOND: Mikroahjud, radiaatorid, külmikud, õhupuhastid, õuevalgustus, terrassi soojendus, erinevad masinad ja seadmed jne. Suurepärased puhastusoma..
  5.90€
 • Mootori puhasti ENGINE CLEANER 500ml, Valvoline 6879
  Tungib kiirelt mustusesse, lahustades ning eemaldades pinnalt õli määrde ning muu sadestunud mustuse. Eemaldab emulgeerunud õli ja mustuse Mootoriosade puhastuseks Universaalne puhastusaine, näit. ka muruniiduki puhastuseks Ohutu kasutada elektrilistel mootoriosadel..
  6.00€
 • Karburaatori puhasti CARBURETTOR CLEANER 500ml, Valvoline 12015
  Tagab tõhusa puhastamise mustusest nagu kumm, süsinik, lakk ja muud sadestised Tõhusad puhstusained ei jäta jääke Puhstab karburaatori, siibri ja düüsed Ei sisalda kloriide Ohutu kasutada ka katalüsaatori ning erinevate elektrooniliste ja mehaaniliste andurite puhul Väga hea ja ohutu ''kevad..
  6.30€
 • Kontaktide puhasti CLEANTRONIC 400ml, Valvoline 10964
  Puhastab, kaitseb ja määrib elektri kontakte ja - ühendusi. Elimineerib vajaduse mitme eri toote järele Eemaldab oksiidi ja muu mustuse efektiivselt Kaitseb rooste ja korrosiooni eest Sobilik ka nõrkvoolusüsteemidele..
  6.30€
 • Puhastusaine EGR & TURBO CLEANER 400 ml spray, Valvoline 4609
  Paljud autod on varustatud EGR klapiga (Exhaust Gas Recirculation= heitgaasi retsirkulatsioon) ja turbo süsteemidega. Valvoline EGR + Turbo Cleaner on valitud lahustite segu mis on hoolikalt koostatud eemaldamaks sadestisi ja jääkaineid EGR klappidelt ja turbo komponentidelt. Eemaldab kiirest kummi..
  6.50€
 • Karburaatori puhasti CARBURETTOR CLEANER 500ml, Valvoline 26793
  Tagab tõhusa puhastamise mustusest nagu kumm, süsinik, lakk ja muud sadestised Tõhusad puhstusained ei jäta jääke Puhstab karburaatori, siibri ja düüsed Ei sisalda kloriide Ohutu kasutada ka katalüsaatori ning erinevate elektrooniliste ja mehaaniliste andurite puhul Väga hea ja ohutu ''kevadine'' ..
  6.50€

Kaubamärgid