Kummikindad

Sorteeri:
Kuva: Nimekiri Tabel
Hinnavahemik
 • PVC-kummist sõrmik puuvillase voodri ja kootud randmega 4510
  Nimi: PVC (POLÜVINÜÜLKLORIID) TÖÖKINDAD VOODRIGA, KOOTUD RANDMEGA Suurused: 10 Lisainfo: Suure kulumiskindluse ja mehaanilise vastupidavusega töökindad vinüülkummist. Puuvillase voodriga.Kootud soonikuga randmeosa, mis tagab hea kaitse.  Materjal: PVC(polüvinüülkloriid), puuvill. Tugevad küljed:..
  0.85€
 • PVC (POLÜVINÜÜLKLORIID) TÖÖKINDAD VOODRIGA 4514
  Nimi: PVC (POLÜVINÜÜLKLORIID) TÖÖKINDAD VOODRIGA, 36cm Suurused: 10 Lisainfo: Suure kulumiskindluse ja mehaanilise vastupidavusega töökindad vinüülkummist.Puuvillase voodriga.Pikkus 36cm. Materjal: PVC(polüvinüülkloriid), puuvill. Tugevad küljed: Kaitse õlide eest. Kasutusalad: Töökindaid kasut..
  1.40€
 • Krobelise lateksiga kaetud kangassõrmik laia randmega 10844
  Lisainfo: Töökinnastel peopesa ja käeselg on kaetud krobelise lateksiga mis tagavad hea haarde, kõrge kulumiskindluse ja hea mehhaanilise vastupidavuse. Head üldtöödekindad jersey- kangast voodril. Pehme ja mugav puuvillane jersey-kangas kaitseb nii soojuse kui ka külma eest. Pikkus 32cm.Suurus: 111..
  2.90€
 • PVC (POLÜVINÜÜLKLORIID) TÖÖKINDAD VOODRIGA 4512
  Nimi: PVC (POLÜVINÜÜLKLORIID) TÖÖKINDAD VOODRIGA, 40cm Suurused: 10 Lisainfo: Suure kulumiskindluse ja mehaanilise vastupidavusega töökindad vinüülkummist.Kaitse õlide, kemikaalide ja õlitööstuse derivaatide eest.Puuvillase voodriga. Pikkus 40cm. Paksus: 1,3mm. Suurus: 10 12 pr pakis, 120 pr kasti..
  3.80€

Kaubamärgid